December 1, 2020
Portali Shprehja

Si gjatësia e penisit mund të përcaktojë pagën tuaj

Madhësia ka rëndësi – por jo në një mënyrë që mund të prisni, shkruan “DailyStar”.

Sipas hulumtimit nga OnBuy.com, burrat që janë më pak të pajisur kanë më shumë gjasa të kenë të ardhura të larta, transmeton lajmi.net.

Mesatarisht, burrat me një penis me madhësi të vogël, fitojnë 65 mijë euro në vit.

Studimi tregoi “financat dhe bankat” si një nga profesionet e tyre më të popullarizuara, që ka të ngjarë të shpjegojë pagat mbresëlënëse.

Dhe kjo nuk është e gjitha, burrat më pak të pajisur gjithashtu kanë një shans të lartë për tu promovuar.

Studiuesit zbuluan se burrat me penis 8 cm ose më poshtë lëviznin një pozicion në punë mesatarisht 2.6 herë në pesë vitet e fundit.

Në anën e tjetër, personat me madhësi të madhe kishin më pak të ngjarë të ishin me fitim të lartë.

Studimi tregoi pjesëmarrësit me penis që janë 20 cm ose më gjatë të fituara një mesatare prej 30 mijë në vit – 35 mijë më pak sesa burrat më pak të pajisur.

Burrat me të vegjël nga 10 deri në 17 cm nuk po mbledhin po aq para.

Kërkimet tregojnë se burrat që paketojnë 10 cm fitojnë mesatarisht 53 mijë euro në vit, ndërsa ata me 13 cm marrin mesatarisht 40 mijë euro në vit.

Burrat me penis 15 dhe 17 cm gjithashtu nuk maten aq mirë sa i përket pages, në një mesatare vjetore prej 35 mijë.  /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Kjo grua lindi tetënjakë, ky është rrëfimi i saj prekës

admin

Çfarë po ndodh? Monoliti identik me atë në SHBA shfaqet edhe në Ballkan

admin

Do të qeshni me lot: Videoja e ketrit të dehur bëhet hit në internet

admin

Leave a Comment