15.4 C
Skopje
November 16, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Si në filma, rrahje masive në Gjakovë mes disa personave

Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës.

Lirije Podrimaj, zyrtare për informim në Policinë e Kosovës i ka thënë Gazetës Sinjali, se rrahja ka ndodhur rreth orës 16:00 dhe se 6 persona janë shoqëruar në Stacionin e Policisë në Gjakovë.

“Rreth orës 16:00, ka ndodhur një rrahje mes dy grupeve në rrugën ‘Abedin Tërbeshi’ dhe deri më tani janë shoqëruar në stacionin e Policisë gjashtë persona. Po ashtu personat e përfshirë kanë pësuar lëndime trupore”, ka deklaruar ajo.

Artikuj të ngajshëm

Ambasadorë nga vende të ndryshme të botës njihen me historinë e qytetit të Gjakovës

shprehja

Ambasadori gjerman priti nxënësit e ShMP “Jahja Kemal” në zyrën e tij

shprehja

RDK e Vesel Memedit gati për zgjedhjet, del me slloganin e saj

shprehja