January 17, 2021
Portali Shprehja

Si për çudi Dafina pozon në vaskë e veshur

Çdo herë sjellë risi qoftë në pamjen e saj qoftë në muzikë.

Me siguri e kuptuat se po flasim për Dafina Zeqirin, këngëtaren e ndryshimeve e padyshim edhe hiteve, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

‘Zili Zili’ është kënga e re e saj e cila po pëlqehet e dëgjohet mjaft shumë.

Jemi mësuar që zakonisht Dafi të sjellë imazhe ku shfaqet atraktive duke ekspozuar më shumë nga trupi i saj.

Së fundmi ajo ka habitur, ku është shfaqur e veshur në vaskë në vend se e zhveshur si përherë./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Jenniferi kështu i kthehet ndjekëses që e akuzoj se ka bërë ndërhyrje dhe botoks

admin

Jonida i dedikon dy tatuazhe vajzës së saj

admin

Si rrallëherë Xhemi publikon një imazh pranë bashkëshortit

admin

Leave a Comment