January 28, 2022
Portali Shprehja

Si po ecën marrëdhënia me Alvisën? Bashkimi tregon planet e tyre për të ardhmen

Alvisa dhe Bashkimi janë çifti i parë i këtij edicioni të “Për’puthen” që dolën së bashku nga emisioni, për të vazhduar marrëdhënien e tyre jashtë.

Megjithëse u deklaruan për njëri-tjetrin dhe shkëmbyen para publikut puthje në buzë, ata habitën së fundmi me disa deklarata ju shpreheshin se nuk e quanin veten çift.

Tact Watches

Alvisa dhe Bashkimi sqaruan se janë ende në njohje e sipër, ndërsa në një intervistë për “Prive”, ky i fundit ka folur më shumë për marrëdhënien e tyre.

Ai ka treguar se për momentin po qëndron në Mitrovicë, madje intervistën e ka zhvilluar në shtëpinë e tij. Megjithatë, ish-konkurrenti i “Për’puthen” ka pranuar se e ka vizituar shpesh Tiranën për të takuar Alvisën.

Bashkimi tregoi se i ka kërkuar Alvisës të mos nxitohen pasi kanë të gjithë kohën e nevojshme të njihen jashtë, pa kamera.

Ata kanë kontakte edhe me familjet e njëri-tjetrit, ndërsa përsa i përket planeve për të ardhmen, kanë biseduar që të qëndrojnë në Tiranë.

Bashkimi u shpreh se e kupton pjesën që Alvisa nuk dëshiron të shkëputet nga jeta e saj, teksa pranon se ai vetë është ambientuar po ashtu me Tiranën, ndaj s’do ta kishte të vështirë.

Për më tepër, ai tregoi se në shtëpinë e tij në Mitrovicë kishte tashmë edhe një dhomë për Alvisën. Pra, duket se gjërat mes tyre po shkojnë mirë.

 


Të Ngjajshme

Ana Lleshi nis padi të re kundër Arjon Lulit, ky i fundit reagon ashpër

“Çfarë të keqe të bëri Bora që iu hodhe kundër” Aleksia Peleshi i përgjigjet ndjekësit

Si kurrë më parë, Iliri qëndron dorë për dore me Einxhelin, dënimin ia jep Donaldi

Leave a Comment