May 11, 2021
Portali Shprehja

Si rallëherë Vesa Luma publikon fotografi bashkë me motrat e saj

Vesa Luma njihet për publikun shqiptar si një nga këngëtaret e rralla e shumë të talentuara, me disa vite karrierë muzikore. Këngëtarja tash e disa vite po jeton në Australi bashkë me bashkëshotrin e saj, reperin nga Shqipëria, Big Basta dhe djalin, Liamin, shkruan “Kosovarja”. View this post on Instagram A post shared by Vesa […]

.

Të Ngjajshme

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Modelja kolme pozon e zhveshur me djalin e saj 13 muajsh

admin

Leave a Comment