July 27, 2021
Portali Shprehja

Si ta arritni suksesin e Taynas? Artistja rrëfen

Brenda një kohe shumë të shkurtër Tayna u shndërrua në reperen më të famshme brenda trojeve shqiptare dhe sot numëron miliona fansa. Ajo i ngjiti shpejt shkallët e karrierës së saj dhe tashmë po shijon suksesin, teksa numëron hite në repertorin e saj. Tayna është vlerësuar shumë edhe për aftësinë në shkrimin e teksteve, diçka […]

.

Të Ngjajshme

Këta janë emrat e estradës që nuk i anuluan koncertet në Ditën e Zisë për viktimat e tragjedisë në Kroaci

admin

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Leave a Comment