April 12, 2021
Portali Shprehja

Si u përballa me Millosheviqin dhe porosinë që i’a thash! (VIDEO) – Iliria News Agency

Milazim Thaçi rrëfen: Si u përballa me Millosheviqin dhe porosinë që i’a thash! (VIDEO) – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Mençuria e Edi Ramës në raport me Albin Kurtin! – Iliria News Agency

admin

Fjalët e fundit që i kishte thënë Agim Ramadani gruas së tij pak para se të vdiste – Iliria News Agency

admin

COVID-19, mbi 135 milionë raste në botë – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment