March 1, 2021
Portali Shprehja

Siç e anëtarësova Shqipërinë në NATO, siç liberalizova vizat, së bashku do ta integrojmë në BE! – Iliria News Agency

Basha: Siç e anëtarësova Shqipërinë në NATO, siç liberalizova vizat, së bashku do ta integrojmë në BE! – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Vetëvendosje e gatshme ta formojë Qeverinë menjëherë pas certifikimit të zgjedhjeve – Iliria News Agency

admin

Serbia po i arreston banorët e Bujanocit dhe po ua konfiskon dokumentet – Iliria News Agency

admin

Rama më mirë ndihet kur e takon Vuçiqin se sa kryeministrin e Kosovës – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment