July 27, 2021
Portali Shprehja

Siç nuk e keni parë më parë, Fifi publikon foto me bikini

Fifi është komentuar gjatë pasi vitin që shkoi humbi shumë kilogramë dhe si duket kjo gjë vazhdon të ketë interes për fansat e saj. Aktualisht këngëtarja është me pushime dhe s’na i kurseu aspak fotot me bikini. Në njërën nga fotot, Fifi thekson se e do trupin ashtu siç është në të vërtetë teksa në […]

.

Të Ngjajshme

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Linda Halimi publikon foto duke u relaksuar në vendlindje

admin

Leave a Comment