May 16, 2021
Portali Shprehja

Sinani shkruan fjalët më të mira ditëlindjen e gruas

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë. Duke qenë aktiv në rrjete sociale, ata gjithmonë kalojnë në lajm, shkruan “Kosovarja”. Pasi që feston ditëlindjen gruaja e tij, ai ka shkruar fjalët më të mira dedikuar asaj. “Urime ditëlindjen, gjithçka e imja”, ka shkruar ai. Theksojmë, ata një muaj […]

.

Të Ngjajshme

Rina ndan një foto me flokë të kaltërta

admin

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

Leave a Comment