-0.1 C
Skopje
December 5, 2019
BLUE

S’ju besoni syve, kaq e shëndoshur ka qenë Afrona dikur

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, përcjell ORAinfo.

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.

Afrona është gjithmonë shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Afrona është gjithmonë shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Artikuj të ngajshëm

Kur Shkenda tregon pak nga gjoksi i saj

shprehja

Pasi pozoi pa të brendshme, Arbenita shfaqet me një pozë tjetër seksi

shprehja

Pse po qanë Dhurata?

shprehja