October 21, 2021
Portali Shprehja

S’ka arratisje për Real-in, Villarreal e ndal në shtëpi (Video)

Real Madrid nuk ka përfituar plotësisht nga humbja e pësuar nga Atletico Madrid kundër Alaves për të thelluar diferencat me ndjekësit në renditjen e La Liga-s.

Los Blancos, në fakt, nuk kanë shkuar më larg se një barazim pa gola në shtëpi kundër Villarreal-it të vendit të dhjetë.

Ky ka qenë barazimi i parë mes Carlo Ancelotti-t dhe Unai Emery në nëntë përballjet e tyre si trajnerë.

(function (el) { window.addEventListener(“message”, (event) => { if (event.origin.startsWith(“https://www.sofascore”)) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + “px”; } } }); })(document.getElementById(“sofa-standings-embed-36-37223”));

Standings provided by SofaScore LiveScore

.

Të Ngjajshme

LAJMI I FUNDIT | Skandali “sex-tape” me Valbuena, prokurori burgos Karim Benzema

admin

Dy lajme negative, një pozitiv dhe “rebusi” Ibrahimovic te Milani i Piolit!

admin

E paprecedentë! Presidenti i klubit të Bundesligës dhunohet nga tifozët kundërshtarë

admin

Leave a Comment