July 28, 2021
Portali Shprehja

S’kam frikë nga ushtria e Kosovës – Iliria News Agency

Vuçiq flet për vizitën e Gjeneralit Clark në Prishtinë: S’kam frikë nga ushtria e Kosovës – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Trupat e viktimave të aksidentit në Kroaci arrijnë sot në Kosovë – Iliria News Agency

admin

Delta rikthen maskat në SHBA – Iliria News Agency

admin

Edi Rama dhe Vuçiqi në Shkup – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment