December 4, 2021
Portali Shprehja

Skandali Hamraoui, gruaja e Abidal kërkon divorcin

Hayet Abidal, gruaja e ish-lojtarit Eric Abidal, ka bërë të ditur se ka kërkuar divorcin.

Ajo e ka dhënë lajmin nëpërmjet avokatit të saj, Nicolas Cellupica, i cili ka bërë të ditur me një komunikatë se Abidal “i ka rrëfyer gruas së tij se ka patur një marrëdhënie jashtëmartesore me Madame Hamraoui”.

Tact Watches

Bëhet fjalë për futbollisten e PSG të sulmuar dhe plagosur nga persona me maskë mbrëmjen e 4 nëntorit të kaluar.

Hamraoui luante te Barcelona në kohën kur Abidal ishte drejtor sportiv i klubit katalanas.

Gjatë hetimit për sulmin ndaj lojtares, hetuesit kanë zbuluar se Hamraoui zotëronte, dhe përdorte, një kartë telefonike në emër të Abidal, dhe pikërisht pas zbulimit të këtij lajmi ish-mbrojtësi i ka rrëfyer gruas se e kishte tradhtuar.

.

Të Ngjajshme

“SOS” RAMOS | PSG tani nis të shqetësohet realisht, ndalesa e radhës?

admin

Hetimet mbi Juventusin, Chiellini provokon: Sa herë flitet për ngjyrat bardhezi…

admin

LAJMI I FUNDIT | Lideri i Milanit mbyll sezonin! Goditje e rëndë për kuqezinjtë

admin

Leave a Comment