January 17, 2021
Portali Shprehja

SKANDALI NË SPANJË: Arrestohet ish-gjyqtari i La Ligas!

Ish-arbitri i La Ligas, José Luis Paradas Romero, është arrestuar nga policia në Spanjë. Ai u vu nën pranga me akuzën e ngacmimit.

Prestigjozja Diaro Sur ka ngacmuar një zyrtar tjetër, Juan Cassa, anëtar i Këshillit të Qytetit të Malaga. Ish-gjyqtari që ka drejtuar 90 ndeshje futbolli e ka marrë për 3 muaj radhazi gjatë ditës dhe gjatë natës me numër privat duke e shqetësuar.

Shtëpia e Cassas u sulmua dhe iu vë zjarr, ndërsa zyrtari deklaroi se kishte pasur ngacmime. Policia bëri hetimet dhe zbuloi numrin dhe personin që fshihej pas tyre.

 

.

Të Ngjajshme

BAYERN E PËSON! Mbrojtja totalisht në gjumë, Freiburg barazon shifrat në Mynich (VIDEO)

admin

Tottenhamit i duhen 5 minuta! Aurier i jep avantazhin ndaj Sheffield (VIDEO)

admin

Pioli: Na pret ndeshja më e rëndësishme e kampionatit. Kampionë dimri? S’ka asnjë rëndësi

admin

Leave a Comment