April 16, 2021
Portali Shprehja

S’kanë faj fansat që e duan Taynen, e “dridh” tregun me bashkëpunimin me artisten ndërkombëtare

Artistja e njohur kosovare, Tayna ka publikuar këngën e re në bashkëpunimin me artisten e njohur ndërkombëtare, Ivorian Doll.

Kjo këngë është titulluar “WTF”.

Në këtë videoklip, Tayna paraqitet tejet seksi dhe me veshje tejet provokuese.

Ende pa i bërë 1 orë, kënga ka arritur të grumbulloj 100 mijë shikime.

 


Të Ngjajshme

Vdes në moshën 52 vjeçare aktorja e “Peaky Blinders”

admin

May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj bëhen pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”

admin

Sa shumë është shëndoshur Kumrije Mustafa

admin

Leave a Comment