November 29, 2021
Portali Shprehja

Skender Rexhepi: Pozicioni ynë nuk ndryshon, duam rrëzimin e kësaj Qeverie

Deputeti i Alternativës, Zejd Rexhepi në dalje nga Kuvendi ka deklaruar se me Kastriot Rexhepin ka katër vite që nuk ka komunikim.

Ai tha se deri në orën 00:00 të bie kjo qeveri.

Tact Watches

“E mira është se e kemi ditur se njerëzit që tradhtojnë një herë do të vazhdojnë të tradhtojnë gjithmonë. Ne do presim prej atyre që bartin procesin të gjejnë ndonjë, besojmë se do të ketë, afati është deri në mesnatë, gjithçka është e mundur”, u shpreh Zejd Rexhepi, raporton SHENJA.

Zejdi tha se pozicioni i tyre është i njejtë dhe nuk ndryshon.

Të Ngjajshme

Tre të lënduar në aksidentin në autostradën “Struma” pritet që sot të transferohen në Shkup

admin

Tetovë, vaksinimi kundër Covid-19 do të vazhdojë vetëm në Shtëpinë e Shëndetit

admin

Sot takim i ri Zaev-Gashi! A do të arrihet marrëveshje?

admin

Leave a Comment