Skivi jep një koment për labelin PINT

Skivi nëpërmjet Instagramit u ka kthyer përgjigje fansave, shkruan lajmi.net.

Ndër pyetjet që iu parashtruan, dikujt i interesoi se çfarë mendimi ka Skivi për labelin PINT dhe sigurisht se nuk ka munguar as përgjigja e tij.

Skivi tha se ka respekt për ta ndërsa në një tjetër postim ka treguar se është duke punuar për këngë të reja./Lajmi.net/

Të ngjajshme

‘Baba Stars’ paralajmërojnë një vit me më shumë projekte

shprehja

Kim Kardashian nuk i ndahet palestrës

shprehja

Zbulohet befasia që Ronela Hajati po përgatit për “Ditën e të dashuruarve”

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë