January 28, 2022
Portali Shprehja

Skriniar zbulon sekretin e Inzaghi-t dhe paralajmërimi i Lukaku-t: Na e kishte thënë

Milan Skriniar, mbrojtësi i Inter-it, ka dhënë një intervistë për Corriere della Sera në të cilën ka folur edhe për trajnerin e ri të zikaltërve Simone Inzaghi, zbuli i vërtetë për shtypin italian dhe për lojtarët.

“Inzaghi do të thotë lojë dhe liri. Është si një shok skuadre, na kupton, na flet, bën shaka dhe qesh me ne”, ka thënë Skriniar.

Tact Watches

“Me të, edhe pse luaj në mbrojtje, e gjej veten në sulm”, ka shtuar mbrojtësi, i cili është kritikuar shpesh në të kaluarën.

Në lidhje me zërat e merkatos dhe një eksperience të mundshme jashtë Italisë:

“Nuk është kurrë keq, por tek Inter dhe në Milano jam mirë. Nuk mendoj të largohem, jam i kënaqur. Por nuk i dihet kurrë se ç’mund të ndodhë. Po flasim për rinovimin, kontrata ime skadon në vitin 2023”.

Ai që është larguar nga Italia është Lukaku: “Na kishte paralajmëruar se do të ishte larguar nëse do të ishte paraqitur mundësia”.

.

Të Ngjajshme

E BUJSHME | Pasi Milani e refuzoi, Juventusi tani po shet Kulusevskin në Premier. Detajet

admin

Barça nuk dorëzohet, Laporta zbarkon në Madrid për të zhbllokuar situatën e Morata

admin

“Çfarë po më shikojnë sytë”, vakti i Reece James “frikëson” Chilwell

admin

Leave a Comment