April 16, 2021
Portali Shprehja

Sky Blue me fat, ka tezen më seksi në botë

Sky Blue është emri që Afërdita dhe hokeisti ccek kanë zgjedhur për djalin e tyre.

Dyshja e famshme sot u bënë prindër për herë të parë, duke ndarë këtë ndjenjë emocionuese edhe me ndjekësit e tyre në instagram.

Ndërkohë që motra e Afërditës, as sot nuk i ndali pozat atraktive në rrjetet sociale.

Ajo solli tri poza në të cilat u shfaq e ‘nxehtë’.

Ndaj, lirshëm mund të themi se Sky ka tezen më seksi në botë. Apo?/Kosovarja/


Të Ngjajshme

Pas ndarjes me Norën, a e takon Robert Berisha vajzën e parë?

admin

Vdes në moshën 52 vjeçare aktorja e “Peaky Blinders”

admin

May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj bëhen pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”

admin

Leave a Comment