November 25, 2020
Portali Shprehja

Sot mblidhet Këshilli i Sigurimit, do të diskutohet për situatën me Covid-19

Këshilli i Sigurisë Kombëtare sot do të mblidhet për të diskutuar situatën me Covid-19 si dhe masat e marra nga institucionet për ballafaqim me pandeminë.

Në mbledhjen e dhjetë, që do të mbahet në mesditë në Vilën Vodno, përpos anëtarëve të Këshillit, me ftesë të presidentit Stevo Pendarovski, do të merr pjesë edhe ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe.

Mbledhja e fundit e Këshillit të Sigurisë Kombëtare ishte mbajtur më 29 tetor, pikërisht për të diskutuar situatën me Covid-19.

The post Sot mblidhet Këshilli i Sigurimit, do të diskutohet për situatën me Covid-19 appeared first on Alsat.

Të Ngjajshme

Mickoski bën thirrje për protesta: Të mbrojmë identitetin maqedonas

admin

KSI të premten do të shqyrtojë kërkesën për karantinim të Prilepit

admin

Zaev: Bullgaria është miku ynë, Jugosllavia na ka mbajtur të ndarë

admin

Leave a Comment