April 13, 2021
Portali Shprehja

Sot pasdite tentimi i radhës për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente të Kosovës – Iliria News Agency

Sot pasdite tentimi i radhës për zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente të Kosovës – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

​Sot mbahet seanca e KS të OKB-së për Kosovën – Iliria News Agency

admin

Serbia i kundërpërgjigjet paralajmërimit të Kosovës për kthimin e reciprocitetit – Iliria News Agency

admin

Muaji i Ramazanit, SHBA dhe BE urojnë besimtarët myslimanë në gjuhën shqipe – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment