January 16, 2022
Portali Shprehja

Spasovski: Mendoj se nuk duhet të jem pjesë e ekipit të ri në LSDM

Oliver Spasovski në paraqitjen e tij në TV21 në ClickPlus tha se nuk e sheh veten si pjesë e ekipit të ri në LSDM. Spasovski thotë se partisë i duhen njerëz me energji të re.

“Unë mendoj se nuk duhet të jem pjesë e ekipit të ri. Duhen njerëz të tjerë, njerëz të ri. Që kanë energji të re dhe vizion të ri, ndërsa ne do të jemi këtu krah për krah për të ndihmuar rritjen e LSDM-së”, tha mes tjerash Spasovski.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Maqedonia hynë në “zonën e kuqe” për Bullgarinë: Nga 19 janari nevojitet PCR test ose 10 karantinë

admin

Kuvendi në pauzë, Xhaferi në konsultim me koordinatorët

admin

“BDI avancoi gruan”, Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit

admin

Leave a Comment