January 23, 2022
Portali Shprehja

Spasovski nuk tregon nëse sërish do të jetë ministër

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski në konferencën e sotme për media nuk deshi të komentojë nëse do të jetë pjesë e qeverisë së re.

“Nuk do të komentoj asgjë, dhe për të gjitha zhvillimet e ardhshme në këtë fushë do të marr një vendim shtesë”, tha ministri.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Vazhdon përballja me flakët në Manastir! Zjarrfikësit tentojnë shuarjen e zjarrit në fabrikën e bukës

admin

Maqedonia e Veriut kërkon lehtësira për hyrje në Kosovë

admin

Ngrirja e çmimeve vlen vetëm edhe 8 ditë

admin

Leave a Comment