September 30, 2020
Portali Shprehja

Specialja vijon intervistimin e Ahmetit

Është duke vazhduar intervistimi i kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti. Ky i fundit që katër orë po intervistohet në cilësinë e dëshmitarit nga Gjykata Speciale, raporton KosovaPress. Intervistimi i tij ka filluar në ora 9 e 30 dhe do të vazhdojë edhe nesër. Intervistimi i Ahmetit është duke u bërë në objektin e EULEX-it në Prishtinë.

Të Ngjajshme

Qeveria nuk diskutoi heqjen e testit PCR si kusht për kalimin e kufijve

admin

Mësimi online “zhduku” kompjuterët e lirë

admin

Burg për Gruevskin e arratisur, Janakieski mori dënim me kusht

admin

Leave a Comment