June 27, 2022
Portali Shprehja

Sportistja amerikane humb ndjenjat, trajnerja i shpëtoi jetën

Në Botërorin e notit, i cili po zhvillohet në Budapest të Hungarisë ka ndodhur një episod i frikshëm. Sportistja amerikane, Anita Alvarez ka humbur ndjenjat gjatë garës në pishinë, teksa për disa sekonda ka qëndruar në fundin e saj.

Tact Watches

Vendimtare për jetën e saj ishte ndërhyrja e trajneres e cila mori reagoi shpejt ndaj situatës duke i dhënë dhe ndihmën e shpejte, ndërsa stafi mjeksorë më pas stabilizoi edhe situatën.

Notarja amerikane tashmë është mirë teksa shkaku i humbjes së ndjenjave ishte stresi i madh në bashkëpunim edhe me nxehtësinë e lartë në ambientin ku garohej. /abcnews.al

.

Të Ngjajshme

Ikja e të rinjve boshatis tregun e Kumanovës

admin

Trump për abortin: “Gjykata e Lartë shpall fitoren e jetës”

Do të “sundojmë” në Ballkan, kërkojmë kushte më të mira

Leave a Comment