September 29, 2020
Portali Shprehja

Sportistja e njohur publikon skena intime me të dashurën në pushime

Ajo do të shënojë historinë si pjesë e çiftit të parë të të njëjtës gjini në Strictly Come Dancing.

Dhe Nicola Adams ishte e lumtur pasi shijoi një udhëtim në Mykonos me të dashurën e saj, Ella Baig, përpara provave për serinë e ardhshme.

Boksieria Olimpike, 37 vjeç dhe Ella, 22 vjeç, shijuan puthje romantike në pishinën e vilës së tyre të hënën.

Nicola nuk mund t’i hiqte sytë nga blogerja e bukurisë Ella e cila dukej mahnitëse me bikini gri.

Dyshja janë në lidhje për më shumë se dy vjet dhe jetojnë së bashku. Ella më parë ishte e fejuar me boksierin e Team GB Marlen Esparza. Ata ishin të fejuar për 16 muaj para se boksieri të ndahej nga ajo.

Kujtojmë që Nicola u bë boksierja e parë amatore femër që fitoi një medalje të artë Olimpike në Londër 2012 dhe u bë kampione e dyfishtë Olimpike pas fitores së saj të dytë të medaljes së artë në Rio 2016 si dhe boksierja e parë në histori që mban një titull Olimpik.


Të Ngjajshme

Fytyra e Egzonës disa ditë pas operacionit

admin

Nora bën ndryshim të madh në pamje

admin

Getinjo uron Mozzikun me foto interesante

admin

Leave a Comment