January 22, 2021
Portali Shprehja

Sportistja e njohur publikon skena intime me të dashurën në pushime

Ajo do të shënojë historinë si pjesë e çiftit të parë të të njëjtës gjini në Strictly Come Dancing.

Dhe Nicola Adams ishte e lumtur pasi shijoi një udhëtim në Mykonos me të dashurën e saj, Ella Baig, përpara provave për serinë e ardhshme.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Boksieria Olimpike, 37 vjeç dhe Ella, 22 vjeç, shijuan puthje romantike në pishinën e vilës së tyre të hënën.

Nicola nuk mund t’i hiqte sytë nga blogerja e bukurisë Ella e cila dukej mahnitëse me bikini gri.

Dyshja janë në lidhje për më shumë se dy vjet dhe jetojnë së bashku. Ella më parë ishte e fejuar me boksierin e Team GB Marlen Esparza. Ata ishin të fejuar për 16 muaj para se boksieri të ndahej nga ajo.

Kujtojmë që Nicola u bë boksierja e parë amatore femër që fitoi një medalje të artë Olimpike në Londër 2012 dhe u bë kampione e dyfishtë Olimpike pas fitores së saj të dytë të medaljes së artë në Rio 2016 si dhe boksierja e parë në histori që mban një titull Olimpik.


Të Ngjajshme

Angela Martini publikon videon provokative

admin

Shqiptarët krijojnë këngë për Erdoganin: Shqipërisë iu gjend pranë, porsi nëna për evlanë …sa malet të rrojë!

admin

Belkizi ndan imazhin më të mirë me djalin

admin

Leave a Comment