June 5, 2023
Portali Shprehja

Statham dhe gruaja e tij 20 vite më e re në qendër të vëmendjes për shkak të kombinimeve të modës në Romë

Pak ditë pas premierës së filmit “Fast X” në Romë, pjesa e parafundit e ekskluzivitetit, çifti që pushtoi tapetin e kuq nuk rresht së foluri. Jason Statham dhe gruaja e tij Rosie Huntington-Whiteley u mahnitën me veshjet e modës të koordinuara.

Statham mbërriti në premierën e serialit të ri të sagës “Fast and Furious” me gruan e tij 20-vjeçare më të re, modelen Rosie Huntington-Whiteley dhe ata lanë shumë përshtypje me veshjet e tyre të modës.

Ditët e fundit në rrjetet sociale janë shpërndarë foto të çiftit nga tapeti i kuq, ku të dy janë shfaqur me rroba të zeza. Modelja dukej e bujshme teksa u shfaq me një fustan gjysmë të tejdukshëm me dekolte deri tek kofshët.

Krijimi i Huntington-Whiteley është nga Dolce & Gabanna, ndërsa Statham zgjodhi një kostum të zi nga Bottega Veneta.

Në film, ai luan së bashku me personazhin kryesor Vin Diesel që portretizon personazhin e Dominic Toretto, si dhe Michelle Rodriguez që portretizon personazhin e gruas së tij Letty Ortiz.

“Fast X” do të jetë filmi i parafundit i serialit dhe u shfaq premierë në Romë më 13 maj, ndërsa data e shfaqjes në Maqedoni është caktuar për 18 maj.

Filmi përfshin gjithashtu yje të vjetër nga ekskluziviteti: Ludacris, Natalie Emmanuel, Sun-ho Khan dhe Scott Eastwood.

 

.

Të Ngjajshme

Një ari ka hyrë në furrë, ka trembur punonjësit dhe ka ngrënë 60 ëmbëlsira

26 vjet pas vdekjes së tij, Tupac merr një yll në Hollywood Walk of Fame

Shikoni çfarë i bënë amerikanët “Jugo” legjendar: Ekspozita e vitit 1997 është një hit i vërtetë

Leave a Comment