November 29, 2021
Portali Shprehja

STEEEEEERLING | City barazon ndaj PSG. Perle edhe nga Thiago Alcantara në Anfield! (VIDEO)

Manchester City i eshte pergjigjur avantazhit te PSG disa minuta me vone nga goli i Mbappe. Sterling ka shenuar.

Rodri peshkon në zonën Walker, pasimi i te cilit nuk shfrytëzohet nga Gesus, por nga Sterling, i cili është i vendosur në shtyllen e largët dhe i aftë të mposhte Navas.

Tact Watches

Sakaq, ne Anfield Road, Liverpool ka zhbllokuar rezultatin ndaj Portos me ane te nje supergoli nga Thiago Alcantara, qe nga rreth 25 metra ka leshuar nje goditje te fuqishme me topin qe ka perfunduar ne rrjete.

 

.

Të Ngjajshme

Totti nuk ka dyshime mbi Topin e Artë: “U mësuam me ata, por tani them…”

admin

2021 ka përfunduar për Lorenzo Pellegrini: 30-40 ditë pushim për kapitenin e Romës

admin

I “futi duart” gazetares sportive “live”, identifikohet autori. Mungon denoncimi

admin

Leave a Comment