December 4, 2021
Portali Shprehja

Steven Gerrard kthehet në Angli, një hap larg stolit të Premier League

Steven Gerrard është një hap larg nënshkrimit me Aston Villa dhe rikthimit në Premier League si trajner tashmë. Sipas “The Guardian” janë bërë bisedat paraprake për ardhjen në Birmingham të ish-kapitenit të Liverpool. Kontrata është në përgatitje e sipër, marrëveshja kërkon vetëm detajet e fundit që të kompletohet, firma është shumë afër.

Aston Villa do t’i paguajë afërsisht 3.5 milionë euro Rangers-it për ta liruar ish-mesfushorin e shquar të “Reds” dhe “Tre Luanëve”, i cili e filloi sezonin në Glasgow dhe duket se do ta përfundojë në Angli. Siç raporton ‘Mirror’, Gerrard ka mbërritur tashmë në Londër.

Tact Watches

.

Të Ngjajshme

“SOS” RAMOS | PSG tani nis të shqetësohet realisht, ndalesa e radhës?

admin

Hetimet mbi Juventusin, Chiellini provokon: Sa herë flitet për ngjyrat bardhezi…

admin

LAJMI I FUNDIT | Lideri i Milanit mbyll sezonin! Goditje e rëndë për kuqezinjtë

admin

Leave a Comment