September 18, 2020
Portali Shprehja

Stinë e re, shportë e re produktesh/ Njihuni me produktet më të mira të shtatorit

Nga shegët me kokrra gjithë lëng që të gëzojnë vetëm me pamjen, tek dardhat e Peshkopisë e Korçës apo kungujt që të sjellin aromën e zjarrit në fshat me amvisat që gatuajnë byrekun me kungull. Shtatori është te dera dhe bashkë me të dhe produktet më të mira të këtij muaji. Pesë frutat dhe perimet që duhet të blini këtë muaj.

Të Ngjajshme

Zbuloni si të humbisni peshë nëpërmjet yndyrnave të shëndetshme

admin

Si të kujdeseni për lëkurën gjatë vjeshtës? – Këshilla praktike

admin

Fruti i plotë apo lëngu? Zbuloni cili ka më shumë vlera për organizmin

admin

Leave a Comment