June 21, 2021
Portali Shprehja

Strugë, dy të rinj arrestohen për drogë

Mbrëmjen e djeshme në lagjen Plitishta në Strugë policia ka privuar nga liria 26-vjeçarin I.R. dhe 26-vjeçarin J.K., të dy nga Struga. Gjatë kontrollit të makinës “audi” me targa të Strugës është gjetur kokainë. Nga MPB njoftojnë se pas dokumentimit të plot të rastit, kundër personave në fjalë do të parashtrohet padi konkrete.

.

Të Ngjajshme

Një në tre qytetarë në Maqedoni të Veriut nuk e dinë kush është kryetari i komunës së tyre

admin

Pritje të shumta në Tabanoc për të hyrë në Maqedoni

admin

Ohër-Strugë, kërkohet tërheqja e turistëve të huaj

admin

Leave a Comment