March 24, 2023
Portali Shprehja

Strukturat e Alternativës të mirëseardhura në Besa, thotë Kasami

Strukturat e Alternativës janë të mirëseardhura në Lëvizjen Besa, tha sot në emisionin Rruga drejt, kreu i Besës, Bilall Kasami.

“Sigurisht që janë të mirëseardhura dhe unë e kam thënë edhe më herët edhe pse dikush ka tentuar ta nxjerr nga konteksti që janë të mirëseardhur. Nëse interesimi i tyre është edhe mëtej rotacioni edhe në kampin politik shqiptar atëherë ata janë të mirëseardhur që të vazhdojmë aty ku mbeti”, tha Kasami.

Të Ngjajshme

Mickoski: Berbok nuk më dha argumente për të mbështetur ndryshimin e Kushtetutës

Tatuazhet mund të funksionojnë si vaksinat

Një asteroid masiv pritet të kalojë pranë Tokës në fundjavë

Leave a Comment