Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/vhosts/shprehja.com/httpdocs/wp-content/themes/pennews/inc/media.php on line 245
Studimi i fundit: Alternativat me risk të reduktuar mundësojnë përmirësimin e shëndetit të zemrës – Portali Shprehja
Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/vhosts/shprehja.com/httpdocs/wp-content/themes/pennews/inc/media.php on line 245

Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/vhosts/shprehja.com/httpdocs/wp-content/themes/pennews/inc/media.php on line 245
February 3, 2023
Portali Shprehja

Studimi i fundit: Alternativat me risk të reduktuar mundësojnë përmirësimin e shëndetit të zemrës

Kalimi te cigaret elektrike dhe pajisjet me ngrohje ulin dukshëm rrezikun e sëmundjeve të lidhura me tymosjen.

Të Ngjajshme

Ushqimet e ‘ultra-përpunuara’ rrisin rrezikun e zhvillimit dhe vdekjes nga kanceri, zbulon studimi

admin

Studimi: Obeziteti mund të shkaktojë ndryshime në tru të ngjashme me të Alzheimerit

admin

E dimë që nuk i rezistoni dot por ‘për të mirën tuaj’ pas kësaj ore nuk duhet të konsumoni më kafe!

admin

Leave a Comment