June 24, 2021
Portali Shprehja

Stuhia e breshërit ‘pushton’ Shkodrën, shihni pamjet – Iliria News Agency

Një stuhi breshëri ka ‘pushtuar’ natën e kaluar qytetin e Shkodrës.

Sipas parashikimit të motit të dy ditëve më parë, pritej që disa qytete të kishin reshje shiu.

Sikurse shihet edhe nga pamjet breshëri i rënë vijon të jetë ende prezent në rrugë, ka zbardhur Shkodrën sikur të kishte rënë borë.

Nuk dihet nëse ka shkaktuar dëme në të mbjellat e qytetarëve, por shihet që anës rrugës trashësia e breshërit është disa centimetra.

Top Channel

Të Ngjajshme

Kosova dhe Serbia të gjejnë një kompromis – Iliria News Agency

admin

Zviceranët, ndër popujt më të sigurt në vendin e tyre – Iliria News Agency

admin

Nga 10 korriku sërish shtrenjtohen cigaret – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment