February 26, 2021
Portali Shprehja

Stuhitë e borës dhe reshjet e dendura të shiut përfshijnë shumë shtete të Evropës – Iliria News Agency

Stuhitë e borës dhe reshjet e dendura të shiut përfshijnë shumë shtete të Evropës – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

“Dështon” Haki Abazi, merr vetëm 654 vota në qytetin e tij – Iliria News Agency

admin

Persona të armatosur rrëmbejnë 300 vajza në një shkollë në Nigeri – Iliria News Agency

admin

Shqipëria po ballafaqohet me vdekshmëri të lartë, lindshmëri në rënie – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment