January 26, 2021
Portali Shprehja

Suarez dhe Vidal e ndajnë mendjen, dalin kundër Koeman

ESPN ka zbuluar një skenë shumë interesante në stërvitjen e së shtunës te Barcelona. Sulmuesi Luis Suarez dhe mesfushori Arturo Vidal nuk janë stërvitur me grupin.

Të dy kanë zhvilluar stërvitje të diferencuara, pasi me shumë mundësi do të largohen. Uruguiani dhe kiliani do të vazhdojnë karrierën e tyre në Serie A në moshën 33-vjeçare.

Suarez pritet t’i bashkohet ekipit të Juventusit, pasi ka bisedimet me kampionët e Italisë. Vidal do të ribashkohet me ish-trajnerin e tij, Antonio Conte. Të dy duan të luajnë në Serie A.

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment