December 4, 2021
Portali Shprehja

Suharekë, gjendet një granatë dore dhe disa fishekë

Një person nga fshati Vraniq i Suharekës ka hasur në dy mjete shpërthyese.

Policia e Kosovës njofton se mjetet e dyshuara shpërthyese ishin një granatë dore dhe disa fishekë.

Tact Watches

“Në vendin e ngjarjes ka dalë njësiti policor dhe ka bërë sigurimin e vendit të ngjarjes, ndërsa njësiti për deminim i FSK-së në vendin e ngjarjes e bërë shpërthimin e mjeteve shpërthyese”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Një person përfundon në spital, u ther me thikë në Prishtinë

admin

Dy këmbësorë goditen nga vetura në Prishtinë

admin

Tentoi të kontrabandonte ari e argjend, i gjenden stolitë e fshehura në bagazh udhëtarit në Aeroportin e Prishtinës

admin

Leave a Comment