June 20, 2021
Portali Shprehja

Suharekë, vidhen tetë kompjuterë

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë vjedhur tetë kompjuterë në një lokal në Suharekë.

Policia e Kosovës bën të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 04:23, ditën e mërkurë, transmeton Telegrafi.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se në qendrën zejtare nga persona të pa njohur i është hapur me force një lokal, dhe nga lokali ju kishin vjedhur 8 kompjuter te markave te ndryshme”, thuhet në njoftim.

Rasti është duke u hetuar./Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një person në Fushë Kosovë për dhunë ndaj bashkëshortes

admin

Gjendet pa shenja jete një person në oborrin e shtëpisë së tij në Gjilan

admin

Në Mushtisht të Suharekës i vihet flaka shkollës së vjetër

admin

Leave a Comment