July 3, 2022
Portali Shprehja

Sulmohen fizikisht dy persona në Vushtrri

Dy persona janë arrestuar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje i kanë sulmuar fizikisht dy persona, të cilët kanë pësuar lëndime trupore.

Rasti sipas policisë ka ndodhur të martën rreth orës 19:37 në rrugën “Bedri Pejani”, në Vushtrri.

Tact Watches

Sipas raportit, dy viktimat janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje i kanë sulmuar fizikisht dy viktimat meshkuj kosovar të cilët kanë pësuar lëndime trupore. Dy viktimat janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

​Ia këput kabllot e rrymës dhe ia ndal ujin një lokali te Rruga B, arrestohet i dyshuari

admin

Keqpërdorim i institucionit të AKI-së dhe mashtrim në tentativë, arrestohet 73 vjeçari

admin

Aksident në Prizren, goditen tri këmbësore

admin

Leave a Comment