May 23, 2022
Portali Shprehja

Sulmohet FC Shkupi në Tetovë! Ka lojtarë të lënduar

Në Tetovë me të arritur në satadium janë sulmuar klubi dhe lojtarët e FC Shkupit, përcjell TV21. Drejtori sportiv i FC Shkupit pohon se ka futbollist të lënduar. Në pamjet që ka siguruar TV21 shihet një lojtar i shtrirë në mes të rrugës.

Ndryshe, paraprakisht në pikëpagesën Shkup-Tetovë, policia ka kthyer mbrapsht tifo-grupin e FC Shkupit, Shvercerat.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Si mendoni, a duhet të ushqehemi me ushqime tradicionale për një trup në formë të shkëlqyer?

Anëtarësimi i Suedisë dhe Finlandës në NATO me ndikim edhe në Ballkan

admin

Dasmat, bizneset “fërkojnë” duart

Leave a Comment