December 1, 2020
Portali Shprehja

Sulmohet fizikisht Ljupço Paleski

Sot pasdite afër qendrës “Bunjakovec” është sulmuar biznesmeni dhe aktivisti politik Ljupço Paleski.

Sipas informacioneve të para, mësohet se Paleski është sulmuar nga një grup prej 10-12 personash, disa prej të cilëve kanë qenë në lëvizje me motoçikletë. Grupi i personave ka ushtruar dhunë ndaj biznesmenit maqedonas duke i shkaktuar plagë. Ende nuk dihen arsyet dhe motivi i sulmit.

Të Ngjajshme

32 viktima dhe 336 raste të reja me COVID

admin

“Bota e Bibit” tani edhe në shqip

admin

Jep dorëheqje policja që u konfrontua me zyrtarin e BDI-së

admin

Leave a Comment