April 17, 2021
Portali Shprehja

Sulmohet fizikisht një i mitur në Pejë

Një i mitur është arrestuar pasi kishte sulmuar fizikisht një të mitur tjetër.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 12:10, në Pejë.

Siç thuhet në raport, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar (i mitur), pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar (i mitur). Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi

.

Të Ngjajshme

Prokuroria: I dyshuari për vrasjen e 27-vjeçarit në Mitrovicë ishte me një polic jashtë detyrës

admin

Policia me detaje për vrasjen e 27 vjeçarit dhe plagosjen e dy të tjerëve në Mitrovicë

admin

Policia jep detaje për 28 vjeçarin në Fushë Kosovë

admin

Leave a Comment