September 30, 2020
Portali Shprehja

Sulmohet inspektori në Mitrovicë, arrestohet një i dyshuar

Në rrugën “Mbretëresha Teutë” në Mitrovicë, gjatë ditës së djeshme është sulmuar një inspektor i cili ishte duke kryer detyrën zyrtare.

Inspektori ka njoftuar në polici se ai është sulmuar, fyer dhe kërcënuar nga tre të dyshuar meshkuj kosovarë.

Njëri nga të dyshuarit është arrestuar dy të tjerë janë shoqëruar në stacion policor dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Aksident në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë, lëndohen tre persona

admin

Dy vetura aksidentohen në Autostradën “Ibrahim Rugova”

admin

Ngritet aktakuzë ndaj ish-ministrit Numan Baliq për sulm seksual

admin

Leave a Comment