May 21, 2022
Portali Shprehja

Sulmohet me kodak të revoles një person në një motel në Obiliq

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur  dje në një motel në Obiliq. Sipas policisë këto të shtëna me armë zjarri ishin të drejtuara ndaj një personi.

Dy të panjohur për viktimën e kishin sulmuar atë edhe fizikisht duke e goditur me kondak të revoles.

Tact Watches

Policia raporton se në vendin e ngjarjes janë konfiskuar 4 gëzhoja të plumbave kurse viktima është dërguar për tretman mjekësorë në QKUK.

“Gjersa viktima mashkull kosovar ishte duke qëndruar në një motel, dy të dyshuar të pa njohur për të, e kanë sulmuar fizikisht viktimën duke e goditur me kondak të revoles. Të dyshuarit duke u largu nga vendi i ngjarjes kanë shtënë me armë zjarri.  Në vend ngjarje janë gjetur dhe konfiskuar 4 gëzhoja. Viktima ka pranuar tretman mjekësorë në QKUK”, njofton policia./Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Dhunë psikike ndaj bashkëshortes, i dyshuari dërgohet në mbajtje

admin

Katër persona të lënduar në një aksident në fshatin Qerim të Gjakovës ,tre prej tyre prokurorë

admin

Prishtinases ia marrin 20 mijë euro nga kartela përmes blerjeve online

admin

Leave a Comment