Sulmohet nga ish i dashuri, arrestohet i dyshuari


Policia e Kosovës raporton se dje në Prishtinë një femër është sulmuar fizikisht nga i dyshuari, ish-i dashuri i saj.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar.

Të ngjajshme

Vrasja e Prengës, malli dhe 700 mijë pound u dorëzuan, por vëllai nuk u liruar, Rexhepi: Më prenë në besë

shprehja

Makina përplaset me një furgon në Pogradec, 2 të plagosur

shprehja

Aksident i rëndë në Gjilan, katër të lënduar

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë