December 5, 2020
Portali Shprehja

Sulmohet nga një ‘Puma’ derisa po ecte në një rrugë mali, video tregon momentet e tmerrit

Ai gjatë një ecje në një mal në ‘Utah’ është përballur me një luan mali, shkruan lajmi.net.

Luani i malit apo siç e njohim ne ‘Puma’ e ndjek njeriun i cili ishte në këmbë për rreth 6 minuta pasi i njëjti kishte tentuar të luante me të vegjlit e saj.

Puma disa herë i vërsulet personit por nuk i afrohet ta sulmojë, sikur ka për qëllim vetëm ta frikësojë dhe ta largojë nga të vegjlit e saj.

Shikoni videon:

Të Ngjajshme

10 faktet e pabesueshme rreth Kim Jong-un

admin

Vendoset flamuri kinez në Hënë

admin

Hera e parë: Një mace pozitive me Covid-19 në Zvicër

admin

Leave a Comment