December 3, 2020
Portali Shprehja

Sulmohet një mjek dhe kanosen dy zyrtarë policor në Spitalin e Pejës

Një mjek dhe dy zyrtarë policor janë sulmuar gjatë të martës mbrëma në Spitalin e Pejës.

I njëjti ishte nën ndikim të alkoolit, sipas raportit të Policisë së Kosovës.

Ngjarja kishte ndodhur rreth orës 20:10, ndërkaq i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

“Pejë, 06.10.2020-20:10. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi qe i njëjti nën ndikim te alkoolit ne Spitalin e Pejës ka sulmuar doktorin-viktimën mashkull kosovar dhe  ka kanosur dy zyrtaret policor. Me vendim te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Rrokulliset një veturë në dalje të Prishtinës

admin

Lëndim i rëndë trupor, shkon ta gdhend sëpatën, sulmohet fizikisht

admin

Arrestohet një person, tentoi t’i japë policit 10 euro ryshfet

admin

Leave a Comment