December 8, 2022
Portali Shprehja

Sulmohet një shqiptar në veri të Mitrovicës

Një shqiptar raportohet se është sulmuar në veri të Mitrovicës.

Kjo është konfirmuar edhe nga zëvendësdrejtori i policisë për rajonin e Mitrovicës, Besim Hoti.

Hoti theksoi se kanë pranuar informatën në lidhje me këtë rast.

“Po e kemi pranuar si informacion. Jemi duke punuar rreth hetimit të rastit”, tha Hoti.

Duhet përkujtuar që në veri të vendit së fundi pati zhvillime të njëpasnjëshme, ndërsa vazhdimisht është bërë thirrje për mos-tensionim të situatës.

Të Ngjajshme

Komandanti i KFOR-it: S’do ta tolerojmë dhunën dhe pikë

admin

Në këtë shtet nënave që lindin mbi 3 fëmijë u falen kreditë

admin

FIFA e dënon Serbinë me 21 mijë dollarë për afishen me hartën e Kosovës

admin

Leave a Comment