December 1, 2020
Portali Shprehja

Sulmohet seksualisht një femër në Gjakovë

Një sulm seksual ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:40 në Gjakovë.

Viktima femër kosovare ka raportuar se derisa ka qenë në rrugë ka takuar tre persona të panjohur, ku njëri prej tyre me dhunë ka filluar ta prekë dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa rasti vazhdon të hetohet. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Lipjan, policia inicon rast ndaj 51-vjeçarit që dyshohet se gjuajti me armë

admin

Arrestohet një qytetar para stacionit policor në Pejë, gjysmë i zhveshur hipte mbi automjete

admin

Një muaj paraburgim ndaj të pandehurit A.K për vrasje në tentativë

admin

Leave a Comment